>>77651
>węgiel
ale zajebało /sp/edałem normalny człowiek nie patrzy na takie gówno tylko wpierdala to co mu smakuje
ale to prawda da się tanio gotować z głową i smacznie i pożywnie tylko to trzeba myśleć a nie wypierdalać pieniądze w błoto tak jak ten >>77601 kretyn
a wersja dla leniwych świń idziesz do biedronki i patrzysz jakie gotowce są dzisiaj w promocji i to kupujesz biedra ma niektóre rzeczy bardzo dobre jak na przyklad naleśniki z jabłkiem czy niektóre rodzaje pierogów inb4 sam se zrób no mówię że wersja dla leniwych świń te gotowce w promocji kosztują około 5-6zł no to dajmy na to że pimpuś zje dwie paczki to mamy 10-12zł za obiad który możemy tylko odgrzać
większość cen w sklepach czy knajpach jest z dupy ja na przykład kebaby nadal wpierdalam poniżej 20złno dobra za 19zł ale to nadal poniżej dwóch dych i nie zamierzam nawet słuchać jebanego pierdolenia że normalna cena kebaba teraz to 25-30zł bo to cena z dupynie muszę chyba dodawać że ten że ten najtańszy jest też najsmaczniejszy